spot_img
HomeBUJKUVazhdojnë punimet e rrugëve fushore në fshatin Dejnë të Komunës së Rahovecit

Vazhdojnë punimet e rrugëve fushore në fshatin Dejnë të Komunës së Rahovecit

spot_img

Rregullimi i rrugëve fushore ka filluar edhe në fshatin Dejnë në Komunën e Rahovecit. Falë kushteve të mira atmosferike që kanë mbizotëruar kohën e fundit punimet nuk janë ndalur.

Në këto rrugë do të bëhet pastrimi, zgjerimi dhe shtruarja me zhavor. Kjo është hera parë ku në këtë zonë po zhvillohen punimet për rregullimin e rrugëve fushore.

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme