spot_img
HomeBUJKUNë kopshtin 10 hektarësh dhe 1500 drunjve të Xhevdet Isufit nga Kamenica

Në kopshtin 10 hektarësh dhe 1500 drunjve të Xhevdet Isufit nga Kamenica

spot_img

Mëngjesin e ditës e hëne e hapëm në kopshtin privat të Xhevdet Isufit, me sipërfaqe prej 10 hektarësh dhe me mbi 1500 drunj dekorativ, e qindra bime shumëngjyrëshe!

Sa vite punë dhe mjete financiare iu janë dashur këtij mjeshtri për ta kthyer pronën e tij dikur malore në një oazë të vërtet, të gjitha këto i kuptoni në rrëfimin e gazetares Shpresa Sekiraqa!/klankosova

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme