spot_img
HomeLAJMET E FUNDITNë kërkim të bukurive mahnitëse të fshatit Vuthaj

Në kërkim të bukurive mahnitëse të fshatit Vuthaj

spot_img

Është gazetari Ardian Gaxherri, ai i cili ju sjell nje rrefim nga fshati i bukur dhe plot traditë, Vuthaj në Mal të Zi, fshat ky i cili gjithsesi duhet vizituar. Shikim të këndshëm.

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme