spot_img
HomeBUJKUMoti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë

spot_img

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i ndryshueshëm me reshje lokale shiu.

Temperaturat minimale do të zbresin nga 11 deri në 7 gradë celsius, e ato maksimale do luhaten nga 19 deri në 23 gradë celsius.

Edhe në ditët në vijim do të mbajë mot kryesisht me vranësira, reshje lokale shiu dhe mundësi për bubullima.

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme