spot_img
HomeBUJKUMinistria e Bujqësisë shpall thirrjen për aplikim për pagesa direkte

Ministria e Bujqësisë shpall thirrjen për aplikim për pagesa direkte

spot_img
Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural nga sot shpall Thirrjen për aplikim për Pagesa Direkte për qumësht/litër sipas kategorive të cilësisë, therjet e raportuara të gjedhit, viçat për majmëri dhe akuakulturë për gjashtëmujorin e dytë të vitit 2021.
Për detaje më të hollësishme, si dhe për t’u njohur me dokumentacionin e nevojshëm për aplikim dhe kriteret e pranueshmërisë, ju ftoj të klikoni në linkun e mëposhtëm:
May be an image of text that says 'Ministria e Bujqësisë, Pylltarise dhe Zhvillimit Rural Ministarstvo Poljoprivrede, Šumarstva Ruralnog Razvoja Ministry of Agriculture, Forestry and Rural Development Hapet Thirrja e Dytë per aplikim per subvencionim per gjashtëmujorin e dytë per qumeshtin sipas cilesisë, therjet e raportuara, akuakulturë dhe viça per majmëri!'
spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme