spot_img
HomeLAJMET E FUNDITMakineria për korrjen dhe përpunimin e domates

Makineria për korrjen dhe përpunimin e domates

spot_img

Domatja është një nga produktet që prodhohet masivisht në botë, pa të cilën shumë prej gatimeve tona nuk do të kishin kuptim.

Ne ju sjellim një video ku shihet makineria moderne për korrjen dhe përpunimin e domates./Gazeta Bujku

https://youtu.be/f93IL4JVWDU

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme