spot_img
HomeBUJKUMakina spërkatëse Setil

Makina spërkatëse Setil

spot_img

Brendi më i ri dhe më i qëndrueshëm i makinave spërkatëse me bateri dhe manual.
Ideale për luftimin e insekticideve, pesticideve, fungicideve dhe herbicideve. Në zonat fushore për të mbrojtur kulturën nga sulmi dëmtues. Këto spërkatëse kanë aplikime të shumëfishta, dhe janë përdorur gjerësisht në bujqësi, hortikulturë, plantacion, pylltari, kopshte etj.

Specifikat:
Kapaciteti i rezervuarit: 18 Litra
Bateria: 8A – 12V bateria e mbushur
Presioni i punës: Min. = 40, Max. = 60
Përdorues spërkatës miqësor, i lehtë për t’u mbledhur, riparuar dhe mirëmbajtur.

Distributor i autorizuar: “VALBONI”
Rahovec-Kosovë

+377 44 128 232

Image may contain: text and outdoor

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme