spot_img
HomeBUJKUKomuna e Prishtinë hap periudhën për aplikim për subvencione në bujqësi

Komuna e Prishtinë hap periudhën për aplikim për subvencione në bujqësi

spot_img

Komuna e Prishtinës përmes një njoftimi ka hapur periudhën e aplikimit për subvencione në bujqësi në disa kultura, si blegtori, bletari, goji berry, pemëtari dhe organike.

Afati i aplikimit nga dita e sotme 15 maj deri me 4 qershor. /Gazeta Bujku

http://prishtinaonline.com/lajmet/1685/thirrje-per-aplikim-drejtoria-e-bujqesise

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme