spot_img
HomeBUJKUBlegtori21 vjeçarja menaxhon fermën e lopëve

21 vjeçarja menaxhon fermën e lopëve

spot_img

Ndryshe nga moshataret e saj, Suzana Saraqi, 21 vjeçare, menaxhon një fermë relativisht të madhe me viça e lopë. 21 vjeçarja nga fshati Bivolak i Vushtrrisë, madje thotë se kjo punë është e lehtë, dhe në të ardhmen pretendon në zgjerimin e fermës e cila sot numëron 30 krerë lopë.Të ndjekim reportazhin e kolegut Bahtir Cakolli./21Media

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme