Search

Mufinsa

335

Përbërësit:

3 vezë

1 gotë vaj

1 gotë kos ( ose qumësht )

1 pecivë

1 vanilje

7 lugë sheqer

20 lugë miell

Unë i kam mbush brenda me reçel të kumbullave, mundeni t’i provoni me çfarëdo që ju pëlqen.

Shumë të shijshme dhe të lehta. Ju bëfshin mirë.

Përgatiti: Albina Alija / Gazeta Bujku
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *