spot_img
HomeBUJKUReagim i shoqatës së vreshtarëve “Vreshtari”

Reagim i shoqatës së vreshtarëve “Vreshtari”

spot_img

Njoftim për opinionin publik!

Sot, shoqata e vreshtrëve “Vreshtari”, ka reaguar ndaj propozimit nga ana e MBPZHR-së, për uljen e subvencioneve për vreshta nga 1000€/ha në 400€/ha.

Vreshtarë të dashur dhe të vyeshëm, ju ftojm që së bashku të pregaditemi ta kundërshtojm këtë tendencë për shkatërim të sektorit vreshtar.

Letrën e kundërshtimit të dërguar zyrës së kryeministrit dhe MBPZHR-së.

 

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme