spot_img
HomeBUJKUPamje të rralla, kështu duket foleja e lejlekut

Pamje të rralla, kështu duket foleja e lejlekut

spot_img

Fotografi kosovar, Arian Mavriqi ka sjellur pamje të rralla të folesë se lejlekut. Xhirimet janë bërë me dron diku në Kosovë.

“Video qe nuk keni arrite ta shihni me herët, kështu duket një fole e lejlekut nga lart (pamje nga droni), kur ajo ka qele dy nga vezët e saj dhe pritet ti qele dhe dy tjera” shkruan Mavriqi në videon e publikuar.

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme