spot_img
HomeLAJMET E FUNDITMakineria për korrjen e kungujve dhe heqjen e farave

Makineria për korrjen e kungujve dhe heqjen e farave

spot_img

Moty KE 3000 është një makinë që mbledh farat e kungujve. Pajisja e pozicionon kungullin në një vijë të drejtë dhe pastaj i mbledh ato me një rrotë të madhe me thumba të mprehta. Brenda makinës, një daulle me katër pjesë copëton kungujt dhe i ndan të gjitha fara për një korrje të lehtë. /Gazeta Bujku

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme