spot_img
HomeLAJMET E FUNDITMakineria për kapjen e pulave

Makineria për kapjen e pulave

spot_img

Teknologjia e fundit mahnitëse për fermerët e avancuar. Mega makina automatike për kapjen e zogjve të pulave dhe gjeldetëve, si dhe transportimin e tyre.

Sisteme komplekse e mahnitëse të automatizuara të dizajnuara për të lehtësuar bujqësinë.

Video nga Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimi Evropian. Teknologjia inteligjente: Mega makineria për kapjen dhe transportin e pulave dhe gjeldetëve.(Gazeta Bujku)

https://youtu.be/vmPzZP7JUFc

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme