spot_img
HomeLAJMET E FUNDITKultivimi, korrja, përpunimi dhe paketimi i lakër Brukselit

Kultivimi, korrja, përpunimi dhe paketimi i lakër Brukselit

spot_img

A keni menduar ndonjëherë se si kultivohet, korret lakra e Brukselit? Kjo video tregon të gjitha. Së pari fillohet me kultivimin dhe korrjen me makinën me moderne për këtë kulturë. Pas  korrjes bëhet pastrimi dhe klasifikimi i saj, pastaj bëhet paketimi me teknologjinë më moderne./Gazeta Bujku

https://youtu.be/ABH5CYjPgFk

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme