spot_img
HomeBUJKUBimëKultivimi i lule cianit në Shqipëri dhe përfitimet shëndetësore

Kultivimi i lule cianit në Shqipëri dhe përfitimet shëndetësore

spot_img

Ciani njihet edhe si kokoçeli, ose gjerësisht si lulekine. Kjo bimë është shumë e njohur edhe në Shqipëri, madje kohët e fundit ka nisur të kultivohet edhe nga fermerët, të cilët operojnë në tregun e bimëve medicinale. Sot do të mësojmë për kultivimin e saj dhe për vlerat shëruese qe ka./top-channel

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme