spot_img
HomeLAJMET E FUNDITKorrja e misrit të ëmbël organik

Korrja e misrit të ëmbël organik

spot_img

Korrja e misrit të ëmbël organik me kombajnë Oxbo 2475 të pajisur me një kokë 6-rresht 3630F.
Misri ngarkohet direkt në kamionë dhe dërgohet direkt në fabrikë ku përpunohen dhe paketohen brenda disa orëve. /Gazeta Bujku

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme