spot_img
HomeBUJKUBlegtoriKomuna e Skenderaj fton fermerët të aplikojnë për grante

Komuna e Skenderaj fton fermerët të aplikojnë për grante

spot_img

Drejtoria për Bujqësi Pylltari dhe Zhvillim Rural, në kuadër të mbështetjes së fermerëve në sektorin e blegtorisë, njofton të gjithë fermerët e interesuar të aplikojnë për grante.

DPZHR, do të ndanë këtë Grant:

11 (Njëmbëdhjetë) Mëshqerra barrëse.

Të gjithë fermerët e interesuar, aplikacionin mund t’a marrin pranë zyrave të Drejtorisë për Bujqësi Pylltari dhe Zhvillim Rural, në komunën e Skenderajt. /Gazeta Bujku

No photo description available.

Image may contain: text

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme