spot_img
HomeBUJKUKomuna e Prizrenit hap thirrjen për aplikim për ngritjen e pemishtes me...

Komuna e Prizrenit hap thirrjen për aplikim për ngritjen e pemishtes me pemë arrore

spot_img

Drejtoria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural fton të gjithë fermerët e Komunës së Prizrenit, për të aplikuar në thirrjen publike për përfitim në kuadër të projektit “Ngritja e pemishtes me pemë arrore”.

Kritereve që duhet t’i plotësojnë aplikuesit, si dhe dokumentet e nevojshme për aplikim, mund t’i gjeni këtu: Thirrja për aplikim – Ngritja e pemishteve me pemë arrore

Kjo thirrje publike për aplikim mbetet e hapur deri më 05.08.2019.

Dokumentacioni i kërkuar dorëzohet në sportelin nr. 3 të administratës komunale. /Gazeta Bujku

spot_img
spot_img
Na Ndiqni
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Lexo
spot_img
Lajme të Ngjashme