Search

Tatli e lehtë dhe shumë e shijshme  

163

Përbërësit:

1 margarinë

Pasi tw shkrihet ia shtoni një gotë jogurt

1 gotë vaj

1 gotë miell misri

1 pecivë

1 qese kokos

1 qese susam

I përzieni të gjitha dhe e shtireni në tepsi.

Sherbeti:

3 gota ujë

3 gota sheqer

Përgatiti: Albina Alija / Gazeta Bujku
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *