Search

Komuna e Podujevës fton fermerët të aplikojnë për motokultivator

221

Vezir Januzi drejtor i Drejtorisë së Bujqësisë në Komunën e Podujevës, përmes llogarisë së tij në Facebook ka bërë të ditur së kjo komunë do të subvencion fermerët me motokultivator.

“Ftesë për aplikim në Projektin për mbështetjen e fermerëve llapjanë me motokultivatorë dhe pajisje përcjellëse për punë në perimkulturë dhe pemishte”, ka shkruar Januzi. /Gazeta Bujku

No photo description available.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *